Популярне

Жіночий старт-ап або ідеї для декрету

 Немає сумнівів у тому, що кожна дівчинка, а згодом юна леді уявляла себе якщо не бізнес-леді, то успішною кар’єристкою з безліччю цікавих та ініціативних ідей. Виношуючи цю мрію вони отримують освіту, влаштовуються на роботу. Тоді ж постає вибір: успішний кар’єрний ріст й життя самотньої людини «в роботі» чи створення власного сімейного затишку?  На жаль, статистика свідчить, що у ХХІ столітті жінка скоріш за все вибере кар’єру (вплив фемінізму), але залишаються й такі, що все своє життя присвячують материнству. Безсумнівно, це вибір кожного й осуду не підлягає.  Та чи можливий  варіант поєднування сімейних справ з бізнесом? 

 Варіанти є завжди. Жінки, які так прагнуть займатися корисною справою, мають усі шанси для відкриття перспективного бізнесу на дому, так званий фріланс, що допоможе їм стати на щабель вище від непрацюючих мам в декреті, а також підвищити самооцінку. Кожна друга жінка, перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною, замислюється про власну справу через нудьгу, коли немовля спить, а чоловік на роботі. Тоді й приходять думки про те, що сидячи вдома можна заробляти кошти. І працювати, зазвичай, не хочеться на когось. Жінка мріє започаткувати власну справу.

Проте потрібно пам’ятати, що під час організації своєї справи Ви змушені будете розставляти пріоритети. Два Ваші «проекти», роботу й дитину, життя змусить поєднувати, для цього треба погодинно скласти план роботи, навчитися time-менеджменту.  Зазвичай ідеї «малого бізнесу» наздоганяють жінок раптово і Вони виходять із власних інтересів: випічка тортів на замовлення, надування гелем кульок, твістинг, складання цукеркових букетів, дизайн запрошень на весілля тощо. Якщо уважно приглянутися довкола, то Ви помітите, що ідея Вашого бізнесу лежить у Вас перед носом, тільки не кожній жінці вистачає сміливості її реалізувати ( для  цього, перш за все, прочитайте книги з підвищення самооцінки).  Беріть приклад з інших мам в декреті. Так, Стефанії Стюарт набридло, що її дитина під час годування мастить себе руками. Саме тоді вона й винайшла нарукавники ArmBibs, які одягаються дитині по лікоть, внаслідок чого її руки, одяг та все довкола залишається чистим. А от Дженіфер Рейонзі набридло те, що дитячі пляшечки для каші так важко вимити на дні. Саме вона є засновником компанії SippyStrawCleaner, що випускає йоржики для миття незручного посуду. Тому подумайте: можливо Вам вдасться заснувати бізнес, виходячи із власних незручностей? Ми не віримо усім відмовкам на зразок «для реалізації бізнесу потрібен великий стартовий капітал». Це все слова невпевненої та боягузливої жінки. Для того, щоб Ваша ідея реалізувалася – потрібна наполеглива праця і найголовніше – віра у себе! «Бізнес-область» бажає Вам геніальних ідей та їх втілень, адже «93% людей можуть здійснити свою мрію до кінця тижня, але вони роблять її мрією всього свого життя». 

Ольга Рогацька
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією