Популярне

Бізнес

Вакансії для тих, хто чекає на апокаліпсис

Світ завмер в очікуванні магічної дати – 21.12.2012. Соціальні мережі, блоги та навіть солідна преса майорять статтями на тему апокаліпсису, а версії того, що саме відбудеться через якісь два тижні, часто перевершують найсміливіші вигадки голлівудських режисерів.

Які ТОП-менеджери потрібні регіонам?

В Україні існує суттєва диспропорція між кількістю пропозицій про роботу для управлінців у столиці та регіонах. Більше 60% вакансій дістається столиці. Зокрема, 46% всіх пропозицій працевлаштування для керівників, опублікованих на сайті hh.ua, припадає саме на Київ.

Жінки часто натрапляють на вакансії «з інтимом» під час пошуку роботи в Інтернеті

Половині жінок та десятій частині чоловіків хоча б раз під час пошуку роботи траплялися вакансії з пропозиціями «додаткових» послуг інтимного характеру. 27% жінок та 7% чоловіків стикалися з пропозиціями інтимних послуг під час проходження співбесіди. Чоловіки нарівні з жінками погоджуються на роботу «з інтимом», і найчастіше роблять це, виходячи з прагматичних міркувань. Такі дані було отримано у результаті дослідження міжнародного кадрового порталу hh.ua, яке проводилося у листопаді 2012 року.

«Солодкий» скандал завершився успішно

Чи впливає мова обгортки шоколаду на його смак? Та, звичайно, що ні, скажете ви, хай хоч китайські ієрогліфи будуть, головне, що всередині. Обгортка, то обгортка…

Чи повинен студент працювати?

Ви скажете: тут і після університету із роботою зась. Правильніше питання ставити в площину: чи має студент де працювати? Можливо, але так говорять ледарі.

Більшість українських офісних працівників – трудоголіки не з власної волі

Більше половини офісних співробітників вважають себе трудоголіками і живуть роботою. Вони регулярно працюють понаднормово та на вихідних, а також обмірковують робочі проблеми на дозвіллі.

Піст без молитви і покаяння – проста дієта

Завтра у православних та греко-католиків розпочинається Різдвяний піст, який триватиме до 6 січня включно.

Українські спеціалісти хочуть працювати за кордоном

Тотальна більшість (91%) висококваліфікованих фахівців з вищою освітою думають про роботу за кордоном, оскільки українську молодь не влаштовує економічна та політична ситуація в країні. І мова не лише про студентів – 30-річні фахівці висловлюють серйозні наміри шукати роботу за кордоном, у першу чергу, в країнах Європи, США та Канаді. Такі дані було отримано в результаті опитування, проведеного міжнародним кадровим порталом hh.ua в листопаді 2012 року.

Другий гуртожиток ТНПУ – найкращий! (відео)

Проведення Тижня гуртожитків вже стало доброю традицією у педагогічному університеті. Студенти використовують найрізноманітніші засоби, щоб доказати, що їхня «общага» найкраща.

Українські школярі зможуть експонувати свій хендмейд у Державному музеї іграшки

Приєднавшись до Всеукраїнського конкурсу «Новорічна іграшка з паперу», діти, які захоплюються створенням цікавих саморобок, зможуть напередодні Нового року не тільки отримати за свій талант цінні призи, а й показати свої твори громадськості.

Ринок праці потребує IT-спеціалістів

Особливо актуальна потреба в програмістах – про це свідчить аналіз вакансій, розміщених на сайті hh.ua. Щоб знайти хорошу роботу, «айтішнику» часто достатньо 1 року досвіду роботи (58% вакансій), а часто компанії наймають молодих спеціалістів і зовсім без досвіду (16%).

Про людей віри, молитви та Ідеї...

Добрим прикладом, як відомо, можна навчити більше, ніж пафосними промовами. В історії нашого народу і Церкви маємо чимало постатей, які є яскравими прикладами моральності і духовного зросту.

Як святкували Міжнародний День студента майбутні педагоги (фото)

Студенти так і полюбляють робити щось приємне для душі і тіла. А святкувати, як не крути, то не вчитися. Урочистості у ТНПУ ім. В. Гнатюка розпочалися концертом ще за два дні до свята. Такий цьогорічний розвиток подій передбачили у педагогічному університеті.

Найпоширеніші студентські прикмети. «Халяво, прийди!»

Одна бувальщина розповідає, що якось студенти прийшли на залік, сіли готуватися. Викладач підійшов до вікна і відкрив кватирку. "Що я зробив?" – запитує.

Диво-коровай у центрі файного міста (фото, відео)

Сьогодні незвичне видовище чекало всіх тернополян та гостей міста — велетенський диво-коровай. Презентація величезного солодкого дива відбулася в рамках відзначення Дня працівників сільського господарства.

Втомила наука? Відпочиньте на «Кафедрі». Ненауковій.

Сьогодні слово «кафедра» асоціюється у тернополян не тільки з університетом, а й зі смачними стравами і затишною атмосферою. І це зовсім не хибне уявлення. Вже рік запрошує на засідання не тільки викладачів і студентів, а й усіх бажаючих, ненаукова ресторація «Кафедра». Отож про справи кафедральні і не тільки – в розмові з Віталієм Степановичем Нечаєм, менеджером закладу харчування й відпочинку з науковою назвою «Кафедра».

Шукаєте роботу? – «День успіху» ваш шанс!

Закінчити виш і залишитися без роботи з дипломом на руках – це, на жаль, не з області фантастики, а сумні реалії нашого життя. Але хто шукає, той знаходить. Усім, хто «в активному пошуку» свого місця під сонцем, стане в нагоді молодіжний проект «День успіху», який відбудеться в Українському домі «Перемога» 24 листопада.

Вакцинація: розкіш чи засіб профілактики?

Цьогоріч пік захворювань на ГРВІ очікують у кінці листопада – на початку грудня. Отже, як завжди, у цей період актуальним стає питання вакцинації. Кожен сам для себе вирішує – здійснити профілактику чи сподіватися на фарт.

Позбувся кількох "Шевченків"

Нещодавно із скромної студентської стипендії, чи то задля накопичення власних заощаджень чи заради любування ока іноземною валютою, я вирішив обміняти кількох українців на декілька євриків.

Про тих, у кого нерви здають

Саме таке враження складається, коли пішоходи переходять дорогу на червоний колір світлофора.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією