Популярне

У проекті «Таємний код віри» покажуть Біблію з ілюстраціями Сальвадора Далі

Цієї суботи, 24 червня, о 10:00 у новому випуску документального проекту «Таємний код віри» ведучий священик Георгій Коваленко розкриє таємниці святих письмен різних релігій світу.

Так, отець Георгій Коваленко дізнається, як з’явилася Біблія – найбільш видавана книга на планеті, яка перекладена більш ніж на 2000 мов. Цікаво, що кожну секунду у світі друкується одна Біблія. Ведучий розповість, хто вперше переклав цю книгу на українську мову та дізнається, чому Біблію можна перекладати, а Коран – ні.

«Біблія – книга мудрості тисячоліть, у якій можна шукати і знаходити відповіді на найважливіші щоденні запитання особистого і суспільного життя. Вона може бути корисною і повчальною не лише для віруючих», - говорить отець Георгій Коваленко, автора біблійних історій для дітей видавництва «Книголав».

Цікаво, що один з найбільш епатажних художників 20 століття Сальвадор Далі свого часу також проілюстрував Біблію. Щоб створити 105 унікальних ілюстрацій, художнику знадобилося 3 роки, знання іконопису та Святого письма. Неймовірно, проте унікальний примірник Біблії з ілюстраціями митця знаходиться в Києві. У новому випуску проекту «Таємний код віри» ведучий отець Георгій Коваленко покаже унікальний екземпляр та дізнається, що змусило Сальвадора Далі проілюструвати Святе письмо та як поставилась до цього церква.

Крім того, ведучий розповість телеглядачам «1+1» про унікальний артефакт – Пересопницьке Євангеліє 16 століття на давній українській мові, яке стало одним з головних духовних та державних символів України. Цікаво, що це Святе письмо оцінюється в 1 мільйон доларів та лежить поруч з Актом проголошення незалежності України під час інаугурації президентів нашої держави.

Чому Коран не можна перекладати на інші мови, як з’явились ілюстрації Сальвадора Далі до Біблії та як виглядає Святе письмо, на якому приносять присягу українському народу
президенти, дивіться завтра у новому випуску проекту «Таємний код віри» на «1+1».

 

Культура

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією