Популярне

Оберігаємо зір дитини

Зір – один з найважливіших органів, адже завдяки йому ми отримуємо 90 % інформації про навколишній світ. У наш час, коли комп’ютер і телефон стали невід’ємною частиною життя будь-якої сучасної людини, проблема зору постала особливо гостро. У першу чергу це стосується дітей.

Про їхній зір потрібно піклуватися ще з раннього дитинства. У школі очі постійно «працюють», а вдома «відпочивають» перед телевізором або комп’ютером. Дитині до 7 років взагалі варто огородити від сучасної техніки.

Робоча зона Вашої дитина повинна мати хороше освітлення. Це стосується і денного світла, і штучного. Найкраще, щоб стіл стояв напроти вікна. Окрім освітлення не потрібно забувати, що зошит або книга повинні бути розташовані не менше ніж за 40 см від очей.

Відпочинок та сон впливає на зір не менше, ніж освітлення та телевізор. У першому класі навантаження на очі значно зростає, тому слідкуйте, щоб Ваша дитина не перенапружувалася. Виконання домашнього завдання потрібно чергувати з відпочинком, а щодо сну для першокласника  – 10 годин.

Як би Ви не намагалися, але перевтоми очей навряд вдасться уникати завжди, тому привчіть дитину до гімнастики для очей.  Вони займуть лише 1-2 хвилини, але користь від них точно є. І не забувайте щороку перевіряти гостроту зору в окуліста.

Втратити зір легше, ніж його повернути.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією