Популярне

Верховна Рада повернула Україні зимовий час

Верховна Рада з третьої спроби підтримала проект постанови «Про зміну порядку обчислення часу на території України».  

Верховна Рада з третьої спроби підтримала проект постанови №9297 від 17 жовтня 2011 року, поданий спікером Володимиром Литвином, про визнання такою, що втратила чинність, постанови «Про зміну порядку обчислення часу на території України».
За відповідне рішення проголосували 295 депутатів при необхідних 226.
Раніше сьогодні депутати відмовилися підтримати проект документа.
В. Литвин на погоджувальній раді у понеділок, 17 вересня, заявив про поспішність рішення щодо скасування переведення часу і закликав скасувати постанову, прийняту парламентом 20 вересня.
Нагадаємо, що 13 жовтня у парламенті було зареєстровано проект постанови №9287-1, автор якого – народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко – пропонує повернути в Україну природний для країни зимовий час, відмовившись згодом від переходу до літнього.
Нагадаємо, що 20 вересня Верховна Рада України прийняла постанову «Про зміну порядку обчислення часу на території України», якою скасовано щорічне переведення годинників на зимовий/літній час. Документом передбачено встановити з 27 березня 2011 року на території України час другого часового поясу з додаванням однієї години.
Проти такого рішення виступив міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, який надіслав листа голові Верховної Ради Володимиру Литвину з проханням ініціювати перегляд рішення парламенту про зміну порядку обчислення часу в Україні.
Окрім того, Держкомісія єдиного часу й еталонних частот України звернулася з відкритим листом до Прем’єра Миколи Азарова, в якому обґрунтувала недоцільність скасування переходу на зимовий час.
Повідомляє ZIK

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією