Популярне

Розділилися думки: чи варто зводити відпочинковий комплекс на березі ставу в Тернополі?

Тернополяни проти. Завершилось опитування щодо облаштування зони рекреаційно-відпочинкового комплексу біля озера у Тернополі. За даними міськради 85% місцевих жителів, які взяли участь в опитуванні, негативно відносяться до будівництва комплексу на запропонованому місці і не підтримують його.

Між Тернопільським помічником депутата обласної ради та заступником голови РДА відбувся конфлікт який переріс у бійку

В Тернополі не поділили проїжджу частину дороги 24-річний помічник депутата обласної ради та заступник голови районної державної адміністрації.

Випусникам Тернополя , які закінчили школу цього року, не доведеться виготовляти новий "Студентський" електронний квиток.

Вони можуть переоформити наявний учнівський проїзний на студентський. Термін виготовлення нового електронного квитка – до трьох днів. Послуга безкоштовна.

Жителям Тернополя блискавка завдала шкоди на кілька сотень тисяч гривень

Кілька днів тому в Тернополі блискавка вдарила у металевий дах дев’ятиповерхового будинку, що на вулиці Яреми, 8, чим спричинила згорання домофонних систем, ліфтів, систем відеоспостереження, роутерів, телевізорів, побутової техніки та газових котлів.

Тернопільський ВНЗ входить у двійку найкращих університетів України (фото)

Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка – серед найкращих педагогічних вишів в Україні. Він посів у рейтингу минулого року друге місце. Поступився тернопільський виш лише Національному педагогічному університету імені М. П. Драгоманова.

Молоде подружжя з Тернопільщини вирощує зелень та їстівні квіти без ґрунту (фото)

Яна та Семен — молоде подружжя, одні з небагатьох хто вирощує зелень методом гідропоніки. Ця техніка передбачає вирощування рослин без ґрунту. Всі необхідні поживні речовини вони отримують через воду, пише “Агро-Центр”.

Юні ландшафтні дизайнери з Тернопільщини увійшли в трійку найкращих

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна», у якому Тернопільську область представляли Каріна Фещак, Дмитрів Марта та Терлецька Дарина, вихованки гуртка “Флористика” (кер. Ірина Ліннік) Центру дитячої та юнацької творчості м. Бережани.

Вибір редакції

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією