Популярне

Культура

Насправді Роберт Галбрайт - це Джоан Роулінг?

Після того, як стало відомо, що під псевдонімом Роберт Галбрайт ховається авторка саги про Гаррі Поттера Джоан Роулінг, детективний роман "Зозуля гукає" став бестселером.

"Доторкнись і побач": А ви б побачили? Рекомендуємо

Кілька тижнів тому вийшов короткометражний фільм львівського режисера Тараса Дроня "Доторкнись і побач". Амбітний фільм вже отримав нагороду на фестивалі Бригантина і продовжує захоплювати кінокритиків та кіноманів. Рекомендуємо до перегляду цю короткометражку і ми.

Франка заспівають десятьма мовами світу

На фестивалі «Франко.Місія», що пройде на Львівщині 19-28 липня, відомі музиканти з різних країн світу заспівають пісні на вірші Івана Франка десятьма мовами.

Липень фестивальний: Цікавості

Липень обіцяє бути гарячим і пропонує фестивалити безупину.

"Людина-посмішка" - 8 хвилин про життя. Рекомендуємо.

Фільм Антона Ланшакова "Людина-посмішка" (The Smile Man), переможець російського походження другого сезону конкурсу Jameson First Shot 2013, оповідає про людину, яка в результаті автомобільної аварії та пошкодження хребта змушена все життя жити з посмішкою на обличчі.

Рекомендуємо. Не вурдалаки.

Скажете, Світлана Талан – це жіночі романи та кілька сотень сторінок про любов і про любов, і про любов? Так, важко щось заперечити до моменту, коли до очей і рук потрапляє нова книга Світлани Талан «Не вурдалаки».

Кілька слів про "Стажерів" та "ґуґляність"

Сьогодні в Україні стартує показ нової комедії режисера Шона Леві "Стажери", що, як ніколи, доречно покаже і розкаже про кілька сучасних проблем сучасних людей, які одної миті опиняються за бортом отієї сучасності. Якщо ж не говорити про мотиви, лейтмотиви та основні ідеї стрічки - то це чудова нагода ще раз насолодитися улюбленими акторами-комедіянтами, посміятися від душі і, звичайно ж, життєствердитися. "Стажери" - фільм про нову американську мрію, якою на мить (або на час фільму) можна помарити і українцям.

Український піаніст втер носа американцям

Українець Вадим Холоденко став переможцем престижного конкурсу піаністів ім. Вана Кліберна у США.

На Зелені свята в Чернівцях - трембіти, козаки і медовий полин

23 червня, на Трійцю, у Чернівцях відбудеться Буковинський молодіжний етнодуховний фестиваль «Обнова-фест». Як обіцяють організатори, цьогоріч він буде у «трембіто-кобзарсько-козацькому» стилі з «Пупцями», «Медовим полином» і не тільки.

«Океани», «Земля» і хмаринки – Тернопіль у вирі надприродної ейфорії

Вище неба піднявся Тернопіль у вівторок, 28 травня, разом із культовим гуртом «Океан Ельзи». Пісні з нового альбому «Земля», а також ті, що давно завоювали неабияку популярність, прозвучали на Тернопільському міському стадіоні у виконанні Святослава Вакарчука, «Океанів» та тернополян, які завзято підспівували чи не кожну пісню.

14 червня - усі на фестиваль у Зашків!

14 червня, у день народження полковника Євгена Коновальця, у с. Зашків на Львівщині стартує Молодіжний фестиваль «Зашків – земля героїв!».

Вийшла перша в Україні книжка про Папу Франциска (фрагмент з книги).

Перша в Україні книжка про новообраного Папу Франциска називається «Франциск Папа: Життя і виклики». Автор книжки Саверіо Ґавета знайомить читачів зі зворушливими і непростими моментами біографії Папи, розповідаючи про вимушену еміграцію його батьків з Італії, про його перше кохання, любов до футболу і танго, про бабусин лист, котрий він до сьогодні носить у своєму «Часослові».

Атмосфера Марії Бурмаки заполонила Тернопіль

Справжня, чуттєва, сильна і водночас надзвичайно витончена Марія Бурмака 24 травня відвідала Тернопіль з чудовим, незважаючи на дощову погоду, настроєм і своїми найкращими хітами.

Презентовано останній роман Олеся Ульяненка

У рамках роботи IX Київської міжнародної книжкової виставки відбулася презентація роману Олеся Ульяненка «Пророк», що побачив світ у видавництві «Український пріоритет». На цю подію друзі й шанувальники наймолодшого лауреата літературної Шевченківської премії Олеся Ульяненка, який пішов із життя у розквіті свого таланту, чекали майже три роки. І ось нарешті до дня народження письменника, якому цьогоріч у травні виповнився б лише п’ятдесят один рік, вийшов останній його твір. Упорядниця книжки – Надія Степула, редактор – Михайло Бриних, світлини надав Дмитро Клочко.

Як ЛАМА в Тернополі «рок-н-ролила»

Загадкова і неймовірно емоційна ЛАМА вчора відіграла в Тернополі. Кілька пісень із нового альбому, роботу над яким незабаром завершує гурт, а також ті музичні композиції, що вже давно припали до душі українській публіці, прозвучали у пабі «Хмільне щастя», де і яблуку ніде було впасти – шанувальники ЛАМИ не прогавили нагоди насолодитися виступом улюбленого гурту.

Злата Огневич пройшла у фінал Євробачення

Співачка Злата Огневич, що представляє Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2013" пробилася до фіналу.

Фестиваль в горах не за горами!

Вже завтра стартує унікальний фестиваль горянської та туристичної культури «Черемош-фест». Два дні у селі Криворівня на Івано-Франківщині гулятимуть любителі туризму, гір та якісної музики.

Як «Гайдамаки» будили тернополян

Славнозвісні «Гайдамаки» підривали Тернопіль вибухонебезпечною сумішшю з неповторної етноенергетики, шаленої музики та патріотичного оптимізму вчора, 8 травня. Виконавці автентичного козак-року презентували у файному місті новий альбом «ГОДІ СПАТИ!»

Сонячні кларнети зазвучали французькою

У Франції вийшла перша антологія сучасної української поезії, до якої ввійшли твори 38 авторів – від хрестоматійного «Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух…» Павла Тичини до «Слів на вітрі» магістранта Києво-Могилянської академії Назарія Назарова.

З «Друже музико» завжди гаряче

Півтори години української музики та величезна порція позитиву – з таким подарунком до файного міста завітав одеський етно-драйв гурт «Друже музико» у суботу, 20 квітня. Запалили тернопільську публіку гості з сонячної Одеси в пабі «Хмільне щастя».

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією