Популярне

Як привити любов до читання у дитини?

Незабаром 1 вересня, а дитина не бажає йти до школи. Це можна зрозуміти,адже без турботливе дитинство разом з улюбленими іграшками відходить на другий план. Часто діти говорять, що вони не будуть добре вчитись, бо не мають терпіння, або лінуються, або гратись їм подобається більше. Навіть, намагаючись хоч трошки ознайомити їх з алфавітом, для Вас це коштує значних зусиль. 

Дитина починає нервувати і робити все навпаки. Дорослі
говорять про те, що саме планшети, комп’ютери забирають у дитини багато часу і привертають увагу своїми можливостями і замість того, щоб почитати діти граються. Як привити любов до читання? Та як зацікавити дитину в даному напрямку?
Для того, щоб дитина хотіла читати, їй потрібно показати власний хороший приклад. Тобто, якщо Ви читаєте самі, то й дитина буде наслідувати цей
Варто читати дитині вголос. По-перше, дитина буде краще запам’ятовувати, а по-друге розвивати своє уявлення.
Якщо Ви самі розбираєтесь у літературі, то з легкістю зможете допомогти обрати її і Вашій дитині. Не потрібно дитині відразу читати наукову літературу,
адже їй це нецікаво і важко. Розпочати варто з того, що читається легко: казки, новели. Сам текст не має бути великим за обсягом, бо побачивши величезну книгу, у дитини може відразу зникнути бажання її читати, адже це (багато і
нудно, вважають діти).
Якщо Ви на дитину будете кричати, або ще й застосовувати силу, щоб змусити читати – це поганий метод, бо так Ви лише залякаєте її у дитини асоціації будуть не з книгою, а лупцюванням.
Якщо рекомендуєте щось прочитати, то скажіть власні враження від книги і чому варто саме її взяти до уваги.
Намагайтесь привити любов до читання, бо прикладені зусилля завжди виправдають себе. Книга – джерело знань. 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією