Популярне

Бабуся та дідусь: їх роль у вихованні онуків

Родина – це величезна спільнота, яка об’єднується кровними зв’язками, де кожен виконує певну роль.

Чим доросліша людина, тим більше відповідальності вона несе, а ще до цього всього – збільшується кількість ролей. Наприклад, жінка виконує роль дружини, мами, свекрухи, тещі…бабусі. При чому, всі ці ролі жінка повинна виконувати одночасно, адже ставши мамою, вона повинна присвячувати своє життя не тільки дитині, адже вона ще є дружиною свого чоловіка. Якщо одна із ролей не виконується – вся ланка рухне, а в домі виникне хаос. Для дідусів та бабусь важливо вивчити один урок: краще за все не піклуватися настирливо про свою доньку чи сина, аби не переборщити свою роль та повноваження. Діти виросли і самостійно зможуть подбати один про одного.

Сучасність – швидкоплинна, а засиджуватись довго у декретній відпустці немає можливості. Молоді мама та тато завжди довіряють своїм рідним. І тому, якщо зібрались на роботу, то звісно залишать своє чадо на рідних. Де може критися небезпека?

1. Це той випадок, коли бабуся (дідусь) настільки захоплені вихованням своїх онуків, що через це псують відносини із оточуючими найчастіше із своїми ж дітьми.
2.  Батьки не мають можливості самостійно набиратися досвіду у вихованні дітей.
3. Коли ж самі батьки візьмуться за виховання та опіку може виникнути проблема налагодження контакту із ними.
4. Ще одна загроза для молодих батьків: усунення  їх на другий план при присутності своїх дідуся та бабусі.

Просто хочеться порадити батькам: дідусь та бабуся не повинні виконувати роль мами і тата, варто тримати певну дистанцію, аби не виникало конфліктних ситуацій.
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією