Популярне

Секрет молодості

З давніх-давен людина намагалася розкрити таємницю молодості і краси. Виявляється, він полягає не лише у здоровому способі життя та відмові від шкідливих звичок, але й у вживанні у щоденний раціон певних продуктів, які містять речовини, корисні для здоров’я. Відомий дерматолог Ніколас Перріконе вважає: якщо часто споживати «неправильні продукти», то це неодмінно позначиться на стані шкіри і всього організму. Тож що найкраще їсти, щоб виглядати молода і красиво?
 

Батат (солодка картопля). Саме в цьому різновиді картоплі міститься бета-каротин, який сприяє нормалізації рH балансу шкіри, допомагає боротися з сухістю та обновляти клітини, внаслідок чого шкіра – гладенька і шовковиста.
Лосось, вирощений не у штучних, а в природних умовах. Пігмент астаксатин, що  дає рибі рожеве забарвлення, виявляється, знищує нестабільні молекули, які призводять до старіння шкіри. Його рекомендують споживати хоча б раз у тиждень.

Помідори. Так, так, звичайні помідори, а точніше, антиоксиданти, які в них містяться,  можуть врятувати шкіру від нищівних ультрафіолетових променів. Це ніби сонцезахисний крем, який діє зсередини організму. Дієтологи рекомендую для кращого засвоєння їсти помідори з оливковою олією. Отже, улюблений для багатьох, «Грецький» салат – це не лише смачно, а й корисно.
 

Цитрусові. Необхідний для збереження молодості шкіри колаген, руйнується у 20-річному віці. А вітамін С, який міститься в цитрусових, допомагає його відновити.

Зелень. Капуста, шпинат та інша зелень містять лютеїн, який попереджує появу зморшок і запалення шкіри.

Алкоголь, зокрема червоне вино, виявляється також корисне для шкіри. Екстракт виноградних кісточок є потужним антиоксидантом. Такі є речовини вчені виявили і в пиві. Але зловживати цими напоями не варто, інакше ефект буде зворотнім.

Усі ці речовини вчені, проте, не радять заміняти біодобавками і штучними вітамінами.

А що варто споживати якнайменше або взагалі виключити зі свого раціону, то це продукти білого кольору, зокрема, білий хліб, рис, макарони та інші продукти із очищеного зерна. Вуглеводи швидко розкладаються в цукор, а той, потрапляючи в кров, в свою чергу, блокує дію колагену. Це призводить до утворення зморшок.

Враховуючи ці поради та включаючи у свій раціон одні продукти і виключаючи із нього інші, можна зберегти молодість шкіри на довгі роки, - запевняють дієтологи.

Лілія Лобур
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією