Популярне

Новий музей

Ще один історико-краєзнавчий музей на Білогірщинні гостинно відчинив двері перед своїми відвідувачами. Днями в селі Мокроволя відбулося урочисте відкриття цього закладу та теренах місцевої громади.

Це вже двадцятий музей в Білогірському районі. Нагадаємо, що згідно програми розвитку музейної справи, такі заклади мають бути створені при кожній сільській раді. Відкриваючи новостворений музей, заступник голови Білогірської райдержадміністрації Микола Подлєсний, привітав жителів села з такою подією в культурному житті громади і побажав, щоб його стенди надовго зберегли історію поселення, пам’ять про кращих людей. А також про тих, хто боронив наш край в лиху годину війни. Першим глядачам було представлено стенди "Наші земляки-гордість держави”, "Село моє, гордість моя”, "Ніхто не забутий, ніщо не забуто”, "Талантами славиться рідна земля”. Багато зусиль для красивого оформлення музею доклав місцевий художник з сусіднього села Окіп Олександр Базильчук. У відкритті істотко-краєзнавчого музею були взяли участь і виступили начальник відділу організаційно-кадрової роботи районної ради Володимир Лісовик, директор районного краєзнавчого музею Іван Кадук, сільський голова Любов Белінська, протоієрей УПЦ отець Володимир. Почесні гості, школярі Мокроволянської ЗОШ І ступеня, жителі села взяли участь у освяченні закладу, яке провів протоієрей УПЦ отець Володимир.

ВЛАСІНФОРМ

Хмельницький

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією