Популярне

Поблизу Тернополя можна побачити церкву з дизайном вулика

Зайшовши у лікувальний «вулик-церкву» мешканця села Гриньки на Тернопільщині Миколи Оришкевича, можна закохатися у неповторні аромати та звуки у приміщені, а вийти звідти – ніби помолоділим.

Як розповів пан Микола, він понад три роки тому самотужки почав будувати незвичайний зцілюючий будиночок із бджолами, а на зведення приміщення пішло декілька місяців.

— Там знаходиться десять бджолиних сімейств, дві лежанки, а також церковна маєтність – кадило, застелені вишитими рушниками образи. Хоч будиночок – маленька церковця, відправи тут не проводяться. Лише освячували спорудження. Зробити «вулик-церкву» захотів давно і поступово взявся за втілення задуму. Скажу вам, якщо «крепко» захотіти чогось, то ви це зробите. І час знайдеться, і фінанси. Сюди в будь-який день можуть приходити люди за апітерапією(лікуванням бджолами і бджолиними продуктами). Тут насамперед панує незвичайна ніжна енергетика, приємна вібрація та неповторні аромати. А це – дуже потужне заспокійливе. Насамперед ви добре полікуєте нервову систему. Бо саме проблеми з нервовою системою – корінь усіх недуг. Тільки для того, щоби отримати позитивний ефект від зцілення, вам потрібно побути у приміщенні хоча би дві години, — наголосив Микола Оришкевич.

Чоловік розповів, що зараз живе тільки з дружиною Ганусею, із якою частенько навідуються до цього чарівного будиночка підлукуватися та насититися райськими ароматами, пише сайт ternopoliany.te.ua.

Господар додав, що до нього приїжджають люди як з Тернопільщини, так і з інших областей. Наприклад, був гість із Києва, який уже вдруге навідався на сеанс апітерапії. Умілець також зазначив, що від Тернополя до села Гриньки – 40 хвилин їзди. Тож якщо хтось із тернополян прочитає про «вулик-церкву» та захоче завітати до нього, чоловік буде тільки радий.

Олександр Микитів
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією